DO SPRZEDANIA

Lokal położony jest w Radomsku, przy ul. Reymonta 48/5, w Centrum Handlowym ,,Stara Mleczarnia ,, -na którą to własność założona jest księga wieczysta na osobę prywatną. Lokal o powierzchni użytkowej 89m2, na którą składa się parter i piętro. Do lokalu przynależy udział powierzchni wspólnej tak w części infrastruktury jak i terenu do których zalicza się hol, lokale techniczne o powierzchni 18m2 oraz plac zewnętrzny, jakim są parkingi, powierzchnia 138m2, do lokalu należy także część działki na zasadzie użytkowania wieczystego o powierzchni 30m2. Łącznie do lokalu przynależy dodatkowo działka o pow. 168m2.
Lokal położony jest przy głównym holu, z którego jest wejście do lokalu. Lokal posiada wejście drugie od strony parkingu. Wyposażony jest we własny system ogrzewania na gaz wraz z systemem wentylacji i klimatyzacji oraz rekuperacji, tj, mechanicznej wentylacji wraz z odzyskiem ciepła , co znacząco obniża koszty ogrzewania i klimatyzacji. W obiekcie zainstalowane są trzy klimatyzatory dające wysoki komfort pobytu, szczególnie w upalne dni, jednocześnie rekuperator ogranicza straty energii. Obiekt jest ocieplony w całości dodatkową warstwą izolacji.
Lokal posiada wysokiej jakości wykończenia powierzchni użytkowych, schody blaty wykończone są pięknym marmurem. Elementy dekoracyjne schodów i antresoli wykonane są ze szkła artystycznie odlewanego.
Parter lokalu posiada jedno wyizolowane pomieszczenie, gdzie jest możliwość demontażu ścianki i połączenie z całością.
Piętro posiada wyizolowane dwa pomieszczenia, w tym większe z podejściem wody i odpływu (może być np. jako gabinet lekarski),
antresolę-taras, część gospodarczą (schowek), aneks kuchenny oraz kotłownię z systemem wentylacji do której włączony jest dodatkowo system nagrzewania nawiewowego, dublujący tradycyjny system CO. Całość lokalu uzbrojona w nowoczesny system oświetlenia tak użytkowego jak i dekoracyjnego. Lokal obecnie funkcjonuje jako gabinet kosmetyczny plus solaria. Obiekt całościowo jest dozorowany przez firmę ochroniarską, posiada duże parkingi i dobrą komunikację z miastem.

Pośrednik nieruchomości gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, kupujący nie płaci prowizji.


Cena ofertowa 395 000 zł
 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

 

Website templatesBusiness directory UKYellow pages USWebsite design companyWeb design directoryWeb design directory AustraliaWeb design directory CanadaFree real estate web templates